Buz Kek

Eğlence Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 25 MB
  • Version 1.9
  • Dil İngilizce
  • Firma Tenlogix Games
Değişik özelliklere sahip olan bu mükemmel oyunu siz de hiç zaman kaybetmeden hemen indirin.

Bu oyun tam da anne ve babaların istediği özelliklere sahip . Çocuklar bu oyunu oynarken hem eğlenecek hem de yepyeni şeyler öğrenecek. Bu oyun çocuklara kek yapmayı öğretecek. Çocukların mutfakla arasını düzelten bu mükemmel oyun sayesinde çocuklar yemek yemeyi artık çok daha sevecekler ve yedikleri besinlerin içinde neler olduğunu öğrenecekler.

Kekin içinde bulunan un, şeker, yumurta gibi malzemeleri öğrendikten sonra kek hakkında çok daha fazla bilgiye sahip olacak. Çocuklar bu oyun sayesinde artık hem çok daha bilgili hem de bilinçli olacak. Çocuklar oyun ile bilgileri çok daha kolay bir şekilde öğrenirler. Oyun çocukların en etkili öğrenme aracıdır. Ve oyun yolu ile edinilen bilgiler çok daha kalıcı olur. Bunun sebebi çocuklar oyun ile öğrendikleri bilgileri günlük yaşamda da kullanmaya çalışırlar.

Böylece öğrenilen bilgiler daha kalıcı olur. Çocuklar bu oyunda da öğrendikleri şeyleri test etmek isteyebilirler. Çocukların gelişim alanın destekleyen bu mükemmel oyun onların ilgi ve ihtiyaçlarını da karşılamaktadır. Birbirinden harika özelliklere sahip olan bu yepyeni oyun ile zaman artık çok daha eğlenceli geçecek. Mükemmel özellikleri olan bu oyuna siz de çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken şey çok basit. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu oyunu indir butonuna basarak indirebilirsiniz. Hemen indirin ve çocukların hem eğlenmesine hem de öğrenmesine fırsat tanıyın.

Buz Kek indir